Metal Ayak İmalatı ve Fiyatları

İmalatçıdan gelen metal profil malzemeler atölyemize ulaşır.Ham profil önceden belirlenen ölçüleriyle kesimi sağlanır. Kesilen profil çapakları taşlama ve zımpara yöntemi ile temizlenir.İsteğe özel kaynaklanır.Kaynak işleminden sonra gaz altı kaynak işlemine başlanır. Demir ayak malzemesinin et kalınlığı 1.5 mm ve 1.2mm olarak değişebilir. Bu işlem sonrasında boyahaneye giden firkete ayak , u masa ayak , kare masa ayak , x masa ayak , w masa ayak , wakko ama ayak ,w masa ayak , vazo masa ayak ,metal bank ayakları gibi metal masa ayağı çeşitleri istenilen renge göre boyabilir. Elektrostatik toz boya ile fırınlanarak boyanır.

Özel makinalarımız ile bükülür birebir müşteri talebine göre üretilir.
En iyi önerileri sağlamak, tercihlerinizi sanat ve tasarıma dönüştürmek, işletmenize daha iyi ürünleri sağlamak bizim ve çözüm ortaklarımızın görevi, sizin yapmanız gereken aradığınız ürünün fotoğrafı ve çizimi ile bize ulaşmak, fırsatlar, kampanyalar hepsi sizi bekliyor.Cafe, restraurant, bar gibi mekanlarda kullanılan bu ürünleri en dayanıklı ve modern olarak ulaşmanızı sağlayan imalatçıyız.com, talep ettiğiniz diğer tarzdaki ürünlerde de değerli müşterine destek olmaktadır.

*Cafe Restaurant Masa Sandalye
*Düğün Masa Sandalye
*Bar Bankosu
*Cafe Koltuk ve Sandalyeleri
*İthal Sandalyeler
*Cafe Masa Modelleri
*Bar Tabureleri
*Metal Masa Ayakları
*Dış ve İç Mekan Masa Sandalye
*Masa Sandalye İmalatı

Ürünlerimizi kategorilerden inceleyebilirsiniz ;
+90533 486 00 69 İmalatçıyız olarak tüm sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilirsiniz !

Türkiye'nin İstanbul Şehrinde Bulunan İmalathanemiz'de ağırlıklı olarak proje, masa, mobilya ve metal ürünlerini üretiyoruz.

İhracat seçeneğimiz, ithalatlarımız ve isteğiniz ürünlerde imalatımız bulunur.

Metal Ayak İmalatı ve Fiyatları